Úspora - Spoľahlivosť - Prevencia

MARTEL VM s.r.o

900 50 Kráľová pri Senci 440

+421 903 728 060
Vrbovský Martin

vrbovsky@kotolsenec.sk

Priestorové termostaty

Dobre známe priestorové digitálne regulátory radu CM s týždenným programom v drôtovej aj bezdrôtovej verzii použiteľné pre všetky druhy kotlov. Okrem už spomenutých priestorových regulátorov tu nájdete aj bezdrôtový stavebnicový systém HOMETRONIC, ktorý umožnuje reguláciu vykurovania, ale aj iných zariadení či komponentov používaných v bežnej domácnosti.

 

CM707 - chronoterm novej rady

Priestorový regulátor novej rady CM707 s týždenným programom a 4 časovými a teplotnými zmenami za deň. Editovateľné servisné menu, Prepinací kontakt, PI- regulácia,  moderný dizajn , väčší displej ,nastavenie teploty do 35 stupňov.

CM727 BEZDRÔTOVÝ PROGRAMOVATEĽNÝ REGULÁTOR TEPLOTY

Regulátor CM727 je určený pre automatické riadenie vykurovacích alebo chladiacich sústav v rodinných domoch, bytoch a podobne, podľa nastaveného časového a teplotného programu.

CM 907

Priestorový regulátor CM907 s týždenným programom a 6 časovými a teplotnými zmenami za deň , s dalšími funkciami : externý snímač , snímač vonkajšej teploty , ovládanie pomocou telefónu
  

CM927RF

Bezdrôtový priestorový regulátor CM927RF s týždenným programom a 6 časovými a teplotnými zmenami za deň.
  

CM67Z - zónová regulácia

Priestorový dvojzónový bezdrôtový reguátor s diaľkovými hlavicami a možnosť ovládať kotol pomocou bezdrôtovej reléovej jednotky