Úspora - Spoľahlivosť - Prevencia

Jablotron JA-100

04.05.2012 18:38

 

 

                                                                          

Stručná charakteristika systému

Úplne nový alarm JABLOTRON 100 s prevratným systémom ovládania je komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.
Tieto naoko nezlučiteľné požiadavky sú uspokojené revolučným patentovaným systémom ovládania, pochádzajúcim z vývojárskej dielne Jablotronu. Nové na tomto alarme nie je len ovládanie, ale celá jeho architektúra. Rozsah komponentov, variabilita počtu periférií, zbernicové usporiadanie, nový bezdrôtový komunikačný protokol, možnosti komunikácie a vzdialeného servisného i užívateľského prístupu z neho robia nadčasové riešenie elektronického zabezpečenia.
 
Patentovaný systém ovládania

Systém môže ovládať až 300 užívateľov. Na ovládanie sú k dispozícií zbernicové aj plne bezdrôtové verzie prístupových modulov. Všetky sú vybavené RFID čítačkou a podľa modelu tiež klávesnicou alebo aj displejom. K modulom sa pripájajú ovládacie segmenty, ktoré jednoduchou logikou semaforu umožňujú ľahké ovládanie ochrany v sekciách, ovládanie programovateľných výstupov a aktiváciu tiesňových volaní. Vďaka tomu, že segmenty zároveň zelenou a červenou signálkou zobrazujú stav jednotlivých sekcií a výstupov, je JABLOTRON 100 unikátne prehľadný pre každého užívateľa. Systém sa ovláda stlačením príslušného tlačidla na segmente a overením zadaného kódu alebo priloženej RFID karty alebo čipu. Alternatívou je ovládanie diaľkovými ovládačmi s identickou funkcionalitou, ako majú segmenty.

 

JABLOTRON prichádza s ďalšími možnosťami, ako môžete pohodlným spôsobom vzdialene sledovať a ovládať svoj alarm. S novou aplikáciouMyJablotron a službou Bezpečnostná SIM môžete ovládať systémy Jablotron 100 zo svojich chytrých telefónov. Už dnes podporujeme operačný systém iOS a Android.

Aplikácia MyJablotron má príjemné užívateľské prostredie a pre každý registrovaný alarm umožňuje na diaľku:
  • Zapnúť / vypnúť celkovú ochranu alebo ochranu vo vybranej časti budovy
  • Zapnúť / vypnúť všetky zariadenia pripojené k alarmu (svetlá, brány a pod.)
  • Zobraziť prehľad histórie a on-line udalostí vo vašom systéme
  • Odosielať hlásenia vybraným ľuďom pomocou SMS, E-Mailu alebo ako PUSH oznámenia (zapnutie, vypnutie, poplach, obrázky z fotodetektorov a ďalšie ...)
  • Zdieľať svoj alarm s členmi svojej rodiny, správcami budovy a podobne. 
    Toto všetko veľmi ľahko, jednoducho a bezpečne.

    Aplikácia je zdarma na stiahnutie v App Store a Google play.