Úspora - Spoľahlivosť - Prevencia

MARTEL VM s.r.o

900 50 Kráľová pri Senci 440

+421 903 728 060
Vrbovský Martin

vrbovsky@kotolsenec.sk

Kondenzačné kotly

 

Väčšie využitie kondenzácie, väčšia efektivita

Kondenzačná technika Junkers odoberá viac energie z paliva a dá sa výborne kombinovať so solárnymi systémami.

Kondenzačná technika Junkers je hospodárnejšia

Pre optimálne využitie kondenzácie: Kondenzačná technika Junkers na rozdiel od tradičných vykurovacích kotlov využíva na získavanie tepla kondenzačné teplo zo spalín vďaka čomu zvyšuje skutočnú výhrevnosť a pre teplo a pohodlie u Vás doma odoberá z paliva maximum.

Kondenzačná technika a solárna energia

Kondenzačná technika Junkers je obzvlášť vhodná na kombináciu so solárnymi systémami. Takýto systém využíva získanú solárnu energiu efektívne, stará sa o ohrev vody a podporuje pritom vykurovanie, čím šetrí energiu a náklady.

CerapurComfort

 

Plynový kondenzačný kotol Cerapurcomfort ako už vyplýva z jeho názvu poskytuje najvyšší komfort vykurovania a prípravy teplej vody, pohodlný multifunkčný displej a takmer bezhlučnú prevádzku. Kotol najvyššej kategórie s maximálne úspornou prevádzkou spotreby plynu a elektrickej energie.


CerapurComfort

 
 

CerapurSmart

 

Kondenzačný kotol Cerapursmart Vám ponúka celý rad predností. Dá sa jednoducho obsluhovať, inštalovať a kombinovať so solárnymi zariadeniami Junkers. Tieto vlastnosti spolu s ostatnými zabezpečujú vysoký komfort vykurovania a prípravy teplej vody pri jeho použití. Jedným slovom skvelé základné prevedenie kondenzačného kotla.


CerapurSmart

 
 

CerapurAcu-Smart

 

Plynový kondenzačný kotol CerapurAcu-Smart poskytuje teplo a teplú vodu v jednom zariadení a na malom priestore. Je vybavený 48-litrovým zásobníkom teplej vody vďaka čomu nenechá žiadne požiadavky na komfort prípravy teplej vody a úsporu miesta nesplnené. Energeticky efektívny, kompaktný a komfortný to sú základné charakteristiky tohto kotla.


CerapurAcu-Smart

 
 

CerapurModul, CerapurModul-solar

 

Plynový stacionárny kondenzačný kotol CerapurModul s integrovaným zásobníkom teplej vody ponúka optimálne spojenie energeticky efektívnej prevádzky a úspory miesta vďaka kompaktnej konštrukcii. Prevedenie Cerapurmodul-Solar, určené na kombináciu so solárnym zariadením, dokáže navyše využívať slnečnú energiu. Vďaka elektronicky riadenému čerpadlu, Eco funkcii pre prípravu teplej vody a patentovanej technológii SolarInside-ControlUnit sa radí k najúspornejším kotlom Junkers.