Úspora - Spoľahlivosť - Prevencia

MARTEL VM s.r.o

900 50 Kráľová pri Senci 440

+421 903 728 060
Vrbovský Martin

vrbovsky@kotolsenec.sk

Solárne systémy

 

 

Solárna energia - zadarmo a účinne

Solárne zariadenie Junkers ponúka viac ako len využitie solárnej energie. Je efektívne, má dlhú životnosť a vysoký stupeň účinnosti.

Využívajte efektívne solárnu energiu so zariadeniami Junkers

Solárna energia je energia budúcnosti. Pomocou solárneho zariadenia môžete prispieť k ochrane ovzdušia a znížiť náklady na energiu bez toho, aby ste sa pritom museli vzdať pohodlia vo Vašom obydlí. Moderné solárne zariadenie Junkers účinne premieňa solárnu energiu na teplo a teplú vodu - a to nie len vtedy, keď svieti slnko.

Veľa možností využitia solárnej energie

Je jedno, ktorý druh energie dnes využívate: Solárne zariadenie na prípravu teplej vody je možné použiť takmer vo všetkých domácnostiach. Či sa jedná o novostavbu alebo staršiu stavbu, solárne zariadenie môže doplniť už existujúce vykurovacie zariadenie alebo môže optimalizovať nový vykurovací systém využitím solárnej energie. Solárne zariadenie Junkers sa dá výborne kombinovať s plynovým kondenzačným kotlom. Takýto systém pracuje obzvlášť efektívne.

Solárne kolektory FKT a FKC

 

Výkonné solárne kolektory premieňajúce slnečnú energiu mimoriadne účinne na teplo využiteľné na prípravu teplej vody a podporu vykurovania.


Solárne kolektory FKT a FKC

 
 

Solárne kolektory FCC - 1 S

 

Ploché solárne kolektory pre zvislú montáž na šikmú alebo plochú strechu s veľmi výhodným pomerom cena / výkon.


Solárne kolektory FCC-1 S